płyty meblowe cleaf

Forner by Cleaf zaprasza na 4 Design Days

Płyty Cleaf na 4 design days w Katowicach
poniedziałek, luty 6, 2017

Innowacyjne materiały, które zachwycają odbiorców i wyprzedzają aktualne trendy - tak w skrócie można opisać kolekcję płyt melaminowanych FORNER by CLEAF. Kolekcja CLEAF, którą będzie można zobaczyć na stoisku FORNERA w trakcie 4 Design Days, dedykowana jest wszystkim tym, którzy biorą udział w tworzeniu nowoczesnych wnętrz, których główne elementy takie jak meble, fronty, czy detale dekoracyjne mają odznaczać się niespotykanymi walorami wizualnymi.

Esencja współczesnego designu meblarskiego - płyty Cleaf

Płyty Cleaf esencja współczesnego designu meblarskiego
czwartek, Listopad 10, 2016

Płyty meblowe Cleaf są obecne w Polsce od 10 lat. Ich oficjalny dystrybutor - Forner - zajmuje się dystrybucją, sprzedażą i promowaniem nietuzinkowych materiałów – głównie płytowych. Inspirację czerpiemy z Włoch – stolicy nowoczesnego designu. Dzięki Fornerowi polski przedsiębiorca, projektant mebli, czy architekt wnętrz może korzystać z materiałów, które dosłownie przed chwilą wyszły z pracowni włoskich designerów. 

Materiały marketingowe

Rynek meblarski jest niczym gąbka – chłonny i nienasycony. Oczekuje wciąż i wciąż wyjątkowych ofert, za sprawą których będzie możliwe stworzenie nietuzinkowych mebli czy elementów dekoracyjnych. Jednym z pomysłów na realizację tego celu jest skorzystanie z oferty Fornera, który jest oficjalnym dystrybutorem płyt melaminowanych włoskiej fabryki Cleaf. Produkty rodem z Italii charakteryzują się wyjątkowymi walorami optycznymi, estetycznymi i jakościowymi. Takie też są materiały marketingowe, które oddajemy do dyspozycji naszym kooperantom.