forner

Forner by Cleaf zaprasza na 4 Design Days

Płyty Cleaf na 4 design days w Katowicach
poniedziałek, luty 6, 2017

Innowacyjne materiały, które zachwycają odbiorców i wyprzedzają aktualne trendy - tak w skrócie można opisać kolekcję płyt melaminowanych FORNER by CLEAF. Kolekcja CLEAF, którą będzie można zobaczyć na stoisku FORNERA w trakcie 4 Design Days, dedykowana jest wszystkim tym, którzy biorą udział w tworzeniu nowoczesnych wnętrz, których główne elementy takie jak meble, fronty, czy detale dekoracyjne mają odznaczać się niespotykanymi walorami wizualnymi.

Płyty Cleaf z roku na rok zyskują na popularności

Płyty Cleaf z roku na rok coraz popularniejsze fot. Forner
czwartek, Styczeń 19, 2017

Poszerzenie kolekcji włoskich płyt laminowanych Cleaf o nowe dekory; wzrost obrotów oraz ugruntowanie pozycji lidera dostawcy płyt połyskowych w Polsce - to trzy najważniejsze wydarzenia minionego roku w firmie Forner. W rozmowie z właścicielem, Sebastianem Bartkowiakiem podsumowujemy 2016 r. 

Kolekcja włoskich płyt meblowych Forner by Cleaf na Arena Design Poznań

poniedziałek, luty 15, 2016

  Premierowy pokaz kolekcji włoskich płyt meblowych Forner 59' by Cleaf odbędzie się w dniach 8-11 marca 2016 r. w Poznaniu podczas Arena Design Poznań 2016. To branżowe spotkanie towarzyszące targom Meble Polska 2016.

Materiały marketingowe

Rynek meblarski jest niczym gąbka – chłonny i nienasycony. Oczekuje wciąż i wciąż wyjątkowych ofert, za sprawą których będzie możliwe stworzenie nietuzinkowych mebli czy elementów dekoracyjnych. Jednym z pomysłów na realizację tego celu jest skorzystanie z oferty Fornera, który jest oficjalnym dystrybutorem płyt melaminowanych włoskiej fabryki Cleaf. Produkty rodem z Italii charakteryzują się wyjątkowymi walorami optycznymi, estetycznymi i jakościowymi. Takie też są materiały marketingowe, które oddajemy do dyspozycji naszym kooperantom.