Materiały marketingowe

Rynek meblarski jest niczym gąbka – chłonny i nienasycony. Oczekuje wciąż i wciąż wyjątkowych ofert, za sprawą których będzie możliwe stworzenie nietuzinkowych mebli czy elementów dekoracyjnych. Jednym z pomysłów na realizację tego celu jest skorzystanie z oferty Fornera, który jest oficjalnym dystrybutorem płyt melaminowanych włoskiej fabryki Cleaf. Produkty rodem z Italii charakteryzują się wyjątkowymi walorami optycznymi, estetycznymi i jakościowymi. Takie też są materiały marketingowe, które oddajemy do dyspozycji naszym kooperantom.

Katalog Cleaf Forner 2015 - Przestrzeń i struktura

Katalog Forner Cleaf 2015 - Przestrzeń i struktura zawiera zdjęcia, opisy produktów oraz stany magazynowe kolekcji płyt meblowych TSS Cleaf

ZOBACZ KATALOG CLEAF lub

POBIERZ Katalog Cleaf Forner 2015 - Przestrzeń i struktura plik PDF (ok. 20mb) (kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "zapisz jako")ZDJĘKoCIA

Kolekcja Cleaf - pliki do programu AutoCAD

Do Państwa dyspozycji oddajemy bibliotekę plików w formacie jpeg, które można wykorzystać w programie typu AutoCAD. Pliki zawierają zdjęcia kolekcji 59' by Cleaf. 
Uwaga. Do otwarcia - rozpakowania plików niezbędny jest program WinRar lub kompatybilny. Ponieważ folder ze zdjęciami Cleaf ma wielkość ok. 90 mb, nie zalecamy ściagania tego pliku na urządzeniach mobilnych lub komputerach ze słabym łączem internetowym.
 
KOLEKCJI 59' BY CLEAF

Zdjęcia dekorów i struktur płyt z kolekcji Cleafa

Do Państwa dyspozycji oddajemy katalog ze zdjęciami unikalnej Kolekcji 59' by Cleaf, na którą składa się 16 struktur i 59 dekorów. Zasady ich używania zawiera plik Copyright.
Uwaga. Do otwarcia plików niezbędny jest program WinRar lub kompatybilny. Ponieważ folder ze zdjęciami Cleaf ma wielkość ok. 900 mb, nie zalecamy ściagania tego pliku na urządzeniach mobilnych lub komputerach ze słabym łączem internetowym.

Pobierz Zdjęcia Kolekcji 59' by Cleaf (plik ok. 900 mb) KOLORYSTYKA PŁYT W WYSOKIM POŁYSKU ODPORNYCH NA ZARYSOWANIA SENOSAN

Prezentacje video struktur z kolekcji płyt Forner 59' by Cleaf

Prezentacje zawierają zdjęcia oraz opisują wygląd włoskich płyt meblowych Cleafa, których oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Forner.

Wszystkie filmy są dostępne na naszym kanale na Youtube

płyta laminowana Cleaf Azimut - prezentacja dekorów i struktury

 

płyta laminowana Cleaf Engadina - prezentacja dekorów i struktury

 

płyta laminowana Cleaf Matrix - prezentacja dekorów i struktury