Kolekcja płyt meblowych CLEAF

Unikalna kolekcja płyt melaminowanych - 59' by Cleaf - którą oferuje Forner, to 59 dekorów podzielonych na 16 struktur powierzchni.

Od standardowych płyt laminowanych wyróżniają je bardzo głębokie i wyszukane struktury powierzchni. Płyty meblowe z włoskiej fabryki Cleafa to bardzo duży krok w kierunku nowoczesnego designu. Ani w Polsce ani w krajach sąsiednich nikt nie produkuje tak wyrazistych struktur.

Włoskie płyty laminowane z Kolekcji 59' by Cleaf mają grubości 18 mm oraz format 2800 x 2070 mm. Do każdej Cleafowej płyty dostępne jest obrzeże, które w 100% pokrywa się z dekorem i strukturą płyty. Dostępne w dwóch szerokościach (22/1 mm i 40/1 mm) obrzeża są zarówno poprzeczne, jak i wzdłużne, dzięki czemu stanowią kontynuację wzoru znajdującego się na płycie.

Warto wspomnieć również o opatentowanej przez Cleaf technologii produkcji. Sprawia ona, że płyty melaminowane z Kolekcji 59' by Cleaf charakteryzują się nie tylko sugestywnymi wrażeniami wzrokowymi i dotykowymi. Płyty laminowane od Cleafa cechują się również praktycznymi zaletami. Powłoka warstwy dekoracyjnej płyt melaminowanych Cleaf jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych.

Struktury powierzchni kolekcji płyt laminowanych Cleaf

Kliknij w obrazek, aby poznać szczegóły dotyczące produktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezentacja włoskiej fabryki Cleaf

Włoskie płyty meblowe Cleaf są produkowane opatentowaną metodą. Za jej sprawą meble i inne komponenty dają sugestywne wrażenia zarówno wizualne jak i dotykowe. Forner, oficjalny dystrybutor płyt Cleaf o głębokich strukturach powierzchni, zaprasza do obejrzenia filmu prezentującego włoską fabrykę.