Kolekcja płyt Cleaf na targach Furnica w Poznaniu

wtorek, Sierpień 23, 2016
Forner Cleaf Furnica 2016 Poznań

Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli Furnica w Poznaniu będą kolejną okazją do zapoznania  się z unikalną na polskim rynku kolekcją płyt laminowanych – Forner 59’ by Cleaf. Pomiędzy 13 a 16 września Forner zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska [Pawilon 3A stoisko nr 28], gdzie zaprezentowane zostaną cleafowe płyty o głębokich strukturach powierzchni.

 

Produkty firmowane logiem Fornera, to innowacyjne materiały. Zachwycają odbiorców i wpisują się, a niejednokrotnie wyprzedzają aktualne trendy. Materiały z oferty firmy produkcyjno-handlowej Forner wykorzystują producenci nowoczesnych mebli, sklepy odzieżowe czy jubilerskie, których celem jest wyróżnienie się wśród innych marek i eksponowanie produktów na tle ładnej płyty, ładnego mebla.

Kolekcja płyt Cleaf o niezwykle głebokich strukturach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszukujących unikalnych produktów meblowych, Forner stworzył Kolekcję Cleafowych płyt laminowanych o bardzo głębokich strukturach powierzchni. Forner 59' by Cleaf to 59 dekorów podzielonych na 16 struktur powierzchni. Tak wyrazistych struktur nikt w Polsce ani w krajach ościennych nie produkuje. Będzie się o tym można przekonać właśnie na targach Furnica w Poznaniu.

Międzynarodowe Targi Furnica w Poznaniu to najważniejsze i najbardziej prestiżowe w Polsce spotkanie branży komponentów do produkcji mebli. To miejsce, gdzie można zaobserwować nowe trendy, znaleźć inspirację, zobaczyć najnowocześniejsze produkty. - Dlatego zdecydowaliśmy się na naszym stoisku zaprezentować produkty włoskiej firmy Cleaf, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem – mówi Sebastian Bartkowiak, właściciel Fornera.

Cleaf Forner struktura Priomofiore Cleaf Forner Furnica Cleaf Forner struktura Ares

Na stoisku Fornera - nr 28 w Pawilonie 3A będzie można zobaczyć m.in.:

- Płytę laminowaną Cleafa w strukturze Primofiore, która jest wzorowana na naturalniej skórze.

- Płytę laminowaną Cleaf w strukturze Spigato, której "materiałowy" wzór został zaczerpnięty ze świata mody i przedstawia klasyczny tweedowy motyw, gdzie przeciwstawione sobie jasne i ciemne wzorki są „utkane” w tzw. jodełkę.  

- Płytę laminowaną Cleaf w strukturze Ares, której szorstkość poczujemy dotykając powierzchni płyty, a poprzez zastosowanie odpowiedniego oświetlenia Forner uwypukli surowość płyty.

- Płytę laminowaną Cleafa w strukturze Yosemite, której naturalny wygląd słojów drewna oddziałuje na zmysły dotyku i wzroku.

Produkty Cleafa urzekają unikalnym wyglądem

A to tylko część z niezwykle bogatej i inspirującej kolekcji płyt meblowych rodem z Italii. Przypomnijmy, że włoskie płyty meblowe z kolekcji Forner 59' by Cleaf zostały oficjalnie zaprezentowane na początku roku podczas Arena Design Poznań.  Produkty  Cleafa o niezwykle grubych strukturach powierzchni już w "zwykłym" otoczeniu urzekają unikalnym wyglądem, ale w połączeniu z designerskim oświetleniem zrobiły piorunujące wrażenie.

Warto wspomnieć, że ekspozycja przygotowana przez Forner na bazie płyt laminowanych Cleafa została wyróżniona przez Jury pod przewodnictwem architektki Urszuli Kałużnej w konkursie 'StandOUT. Meble Polska 2016 Arena Design 2016, co może być kolejnym bodźcem do odwiedzenia naszego stoiska podczas Furniki.

Zachęcamy również do obejrzenia filmiku, który przygotowaliśmy na ubiegłoroczne targi.