Gdzie zastosować płyty meblowe Cleaf?

wtorek, Lipiec 5, 2016
Cleaf_Polska_by_Forner_płyty_meblowe_garderoby_szafy_i_inne_meble

Jeśli szukasz płyt meblowych, które posłużą jako wypełnienie skrzydeł drzwi przesuwnych szaf czy garderób, wybór może być tylko jeden - płyty laminowane Cleaf, które w Polsce oferuje Forner. Przeczytaj, dlaczego to właśnie kolekcja płyt o niezwykle głębokich strukturach powierzchni - 59’by Cleaf - jest idealnym rozwiązaniem.

 

Z czym kojarzy się garderoba? Chociażby z otulającą nas odzieżą, miękkością, czymś przyjemnym. Jeśli więc szukasz płyt meblowych, które mają służyć jako wypełnienia skrzydeł drzwi przesuwnych szaf czy  garderób właśnie, warto rozważyć zastosowanie materiałów korespondujących z ich zawartością,  produktów, takie jak chociażby imitacja struktury materiałowej.

Za sprawą kolekcji płyt laminowanych Forner 59’ by Cleaf oryginalne i nowatorskie rozwiązania, prosto ze słonecznej Italii, są na wyciągnięcie ręki. Spójrzmy chociażby na strukturę Cleaf Spigato. Jej wzór zaczerpnięto ze świata mody i przedstawia klasyczny tweedowy motyw, który przeciwstawia sobie jasne i ciemne wzorki „utkane” w tzw. jodełkę. Materiał można dosłownie poczuć, a faktura nadaje powierzchni unikalny wygląd.

"Materiałową" strukturą jest również Cleaf Penelope, która wręcz idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Projektanci Cleafa zadbali o najdrobniejsze szczegóły, aby uzyskać perfekcyjną harmonię pomiędzy głęboką strukturą powierzchni a umieszczonym na niej wzorem. Przyjemność, jaką daje obcowanie z tym materiałem, uwydatniono dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii.

Warto też zastanowić się nad płytą Cleaf Primofiore, nowością w kolekcji włoskich płyt meblowych. Jest ona wzorowana na naturalniej skórze. A niespotykanie głęboka struktura została podkreślona przez miękką, jedwabistą powierzchnię samej płyty, dzięki czemu w niezwykły sposób oddziałuje na nasz zmysł wzroku i dotyku.

W kolekcji włoskich płyt Cleafa w Polsce jest także struktura Surf, której delikatne kształty umieszczone na powierzchni płyty nadają elegancję i rytm, a jednocześnie zawsze zaskakują nienachalną grą światłocieni. Relaksujące, dyskretnie dźwięczne fale płyty Surf to doskonałe tło inspirowane cyklem natury i doskonały wybór jeśli chodzi o płyty meblowe, które mają posłużyć jako wypełnienie skrzydeł drzwi przesuwnych szaf czy garderób.
 

- Z relacji naszych partnerów handlowych wynika, że decyzja o użyciu proponowanych przez nas płyt wynika m.in. z tego, że wzory te są unikatowe na rynku i łączą w sobie wszystkie zalety laminatu z walorami estetycznymi. Ich faktura powoduje, że mamy wrażenie użycia materiału tekstylnego i dopiero fizyczne dotknięcie materiału informuje nas, że jest to jednak laminat. Sztuką nie jest bowiem „namalowanie” na płycie jakiegoś wzoru. Jest nią stworzenie materiału, którego „naturalność” będzie odczuwalna dla dotykającego – podkreśla Sebastian Bartkowiak, właściciel Fornera.

I dodaje, że mnogość realizacji, w oparciu o płyty Fornera, który jest oficjalnym dystrybutorem marki Cleaf w Polsce, pokazuje, że europejskie trendy nie są obce polskim odbiorcom. - Coraz mniej w naszym kraju, na szczęście, bylejakości. Klienci stawiają coraz wyższe wymagania materiałom meblowym – zaznacza Bartkowiak.

Produkty firmowane logiem Fornera od blisko dekady zachwycają odbiorców na rynku polskim. Kolekcja płyt melaminowanych CLEAF, która każdego roku jest poszerzana o nowe dekory, nie tylko wpisuje się, ale wyprzedza aktualne trendy. Materiały z oferty Fornera wykorzystują nie tylko producenci nowoczesnych mebli, ale także sklepy odzieżowe czy jubilerskie. A to dlatego, że w ten sposób mogą wyróżnić się wśród innych marek i wyeksponować swoje produkty na tle ładnej płyty, ładnego mebla.