Forner by Cleaf zaprasza na Lubelski Wzór 2017

piątek, Kwiecień 21, 2017
Forner by Cleaf zaprasza na Lubelski Wzór 2017

13 maja 2017 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Lubelskiego Wzoru. Forner by Cleaf - jako partner wydarzenia - zaprasza do udziału projektantów, designerów, przedsiębiorców, osoby szukające projektantów oraz tych, którzy pragną przyjrzeć się tematyce designu i projektowania usług.

 
Wystawa lubelskich pracowni projektowych (architektura, wnętrza, produkt grafika, moda); warsztaty z projektowania usług, wykłady i panele dyskusyjne – tak w skrócie można streścić program Lubelskiego Wzoru 2017, spotkania designu, biznesu, lokalnych władz i środowiska akademickiego.   
 
Forner na swoim stoisku zaprezentuje najlepszej jakości płyty na wysoki połysk, które powstają w lubelskim zakładzie, jak i płyty meblowe na wysoki mat. Nie zabraknie również kolekcji unikalnych płyt meblowych Forner by Cleaf, których bardzo głębokie struktury od wielu lat zachwycają odbiorców. Poza dobrze już znanymi płytami Cleaf Surf, Cleaf Matrix czy Cleaf Ares, odwiedzający stoisko Fornera będą mieli także okazję zapoznać się z nowościami w ofercie – płytami Cleaf Reflex oraz Cleaf Sable.  

Jesteś designerem, odpowiadasz za kreację przestrzeni? Zajrzyj do naszej strefy projektanta!

Organizatorem wydarzenia jest fundacja Lu Create, inicjatywa mająca na celu pokazanie potencjału oraz integrowanie środowisk kreatywnych na Lubelszczyźnie. Patryk Kuś, wiceprezes fundacji tak mówi o „Lubelskim Wzorze”: Zaczynamy wyprowadzać lubelski design na światowe wody. Możemy pochwalić się kilkoma profesjonalnymi pracowniami wzornictwa przemysłowego, wieloma świetnymi pracowniami architektonicznymi i projektantami mody. To wszystko jest już na światowym poziomie.

Spotykajmy się więc w sobotę, 13 maja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie. Tegoroczny program znajdziecie na stronie www.lubelskiwzor.pl 
A jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądała jedna z poprzednich edycji Lubelski Wzór, obejrzyjcie wideo.