Cennik włoskich płyt Cleaf

Płyty laminowane Cleaf Polska

 

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem płyt melaminowanych Cleaf oraz cleafowych frontów meblowych.

Forner akceptuje zamówienia tych produktów złożone jedynie poprzez przesłanie wypełnionego formularza.

 

Cennik płyt włoskich Cleaf oraz formularze zamówień

Pobierz Cennik produktów (PLN) (obowiązuje od 1. stycznia 2019 r.)

Pobierz Formularz zamówienia FRONTY CLEAF (plik Excel)

 

Opatentowana technologia produkcji płyt Cleafa

Płyty melaminowane Forner Cleaf to niezwykle głębokie i wyszukane struktury powierzchni. Dają one zarówno wzrokowy, jak i fizyczny efekt. Kolekcja 59' by Cleaf proponowana przez Forner to bardzo duży krok w kierunku nowoczesnego designu. Technologia ich produkcji jest opatentowana. Dzięki temu do finalnego odbiorcy dociera produkt dający sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe. Ale nie tylko. Płyty Cleaf cechują również praktyczne zalety - warstwa dekoracyjna włoskich płyt meblowych jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania niż tradycyjne płyty laminowane. Stąd oferowane przez Forner materiały meblarskie stawiają czoła wilgoci i z powodzeniem mogą być stosowane w kuchniach czy łazienkach. Duża grubość warstwy dekoracyjnej daje też możliwość uformowania głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni.

Unikalne włoskie fronty meblowe

Na bazie cleafowych płyt laminowanych Forner produkuje fronty meblowe - proste i ramiakowe. Ramiak frontu Forner Cleaf ma aż 11cm szerokości. Włoskie fronty meblowe są wykonane z innowacyjnych płyt, które wyróżniają się niespotykanymi na polskim rynku bardzo głębokimi i nietuzinkowymi strukturami powierzchni. Ich atutem jest także to, że doskonale imitują naturalne drewno i są jednocześnie wolne od charakteryzujących je niestabilności jak paczenie, wysuszanie czy prężenie.

Największy polski producent płyt w wysokim połysku i frontów meblowych Cleaf, posiada jedną z najnowocześniejszych w kraju linii do produkcji, która zapewnia bardzo duże moce przerobowe. Markowa prasa pracująca w trybie przelotowym pozwala Fornerowi uzyskać dużą wydajność. Do produkcji używa tylko najlepszych komponentów, w tym kleju PUR, co przekłada się na najwyższą jakość finalnego produktu.

Forner to gwarancja najwyższej jakości

Firma produkcyjno-handlowa Forner posiada w swej ofercie także materiały specjalistyczne: płyty wiórowe i MDF wilgocio- i ognioodporne, a także blaty z nowoczesnego tworzywa Naturalia.

Płyty melaminowane Forner Cleaf