4DD Katowice: Design, Architektura, struktury Cleaf

poniedziałek, Marzec 6, 2017
Podsumowanie targów 4DD, podczas których Forner zaprezentował kolekcję płyt Cleaf.

Cleaf Pembroke, Cleaf Millenium, Cleaf Sherwood oraz nowości w ofercie: struktury Cleaf Sable oraz Cleaf Reflex spotkały się z największym zainteresowaniem ze strony odwiedzających targi 4 Design Days w Katowicach.  Zobaczcie nasze wideo posumowujące branżowe wydażenie.

 

Forner zaprezentował płyty meblowe z kolekcji CLEAF na targach 4 Design Days w Katowicach. Kolekcja płyt Cleaf Forner zyskała uznanie uczestników 4DD.

- Dzięki renomie oraz profilowi targów 4 Design Days chcieliśmy dotrzeć z naszą kolekcją płyt Cleaf do większej grupy designerów i projektantów. I to z całą pewnością się udało. W liczbach można by podsumować to tak: wydaliśmy ponad 200 katalogów papierowych prezentujących kolekcję Forner 59’ by Cleaf; ponad pół tysiąca wizytówek, a do tego liczone również liczone w setkach rozmowy na temat walorów kolekcji włoskich płyt meblowych – mówi Sebastian Bartkowiak, właściciel Fornera.

Zobaczcie nasze wideo podsumowanie 4 Design Days

 

Najpopularniejszymi dekorami, o które dopytywano, były płyty o drewnopodobnych wzorach: Cleaf Pembroke, Cleaf Millenium oraz Cleaf Sherwood. Projektanci zwracali uwagę na struktury i od razu widzieli w nich meble, natomiast klienci końcowi najczęściej chcieli ich używać jako okładzinę ścienną, np. za… telewizor. Szacownemu gronu architektów i projektantów nie umknęły także prezentowane przez Forner nowości w kolekcji płyt Cleaf. - To 3 nowe dekory, które jeszcze w marcu wejdą do naszej oferty. Struktura Cleaf Sable, bardzo delikatna, imitująca drewno, można powiedzieć „gabinetowa”, będzie dostępna w dwóch wybarwieniach. Trzecią nowością będzie struktura Cleaf Reflex, która powstała za sprawą innowacyjnej metody produkcji, w trakcie której w melaminie zatopione zostały opiłków metalu, które odpowiadają za unikalność materiału – jego barwne refleksy i metaliczny połysk – opisuje Sebastian Bartkowiak.